top of page
Festival dansı

Siz markanızdaki üretim, satış, sayılar gibi teknik detaylar ile ilgilenirken biz de kendi işimizi yapıyor ve markanızı sosyal ve iş hayatına entegre edecek doğru pazarlama ve kurgu stratejeleri ile prodüksiyon, tasarım, pazarlama ve organizasyon kısacası ihtiyacınız olan deneyimsel pazarlama hizmeti sunuyoruz.

 

Markanızı sadece “ olmuş bir marka ” olarak görmüyoruz. İş hayatında var olan, çalışan büyük, küçük ölçekli fark etmeksizin markanızın sesini duyurmak, markanız bilinirliğini arttırma odaklı ve en nihayetinde daha çok müşteriye ulaşmaya çalışan tüm firmalara sürdürülebilir hizmetler vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Bu sebeple yılların mirasını yeni nesle dinamik bir vizyonda sunmaya çalışan bir aile şirketinin kurumsal kimlik ve vizyonunu geliştirirken, bazen kurumsal bir firmanın oldukça butik ve özel bir organizasyonu düzenlerken, bazen de sadece yurtdışında yeni müşterilerle tanışmak ve global vizyonuna daha çok değer katmak isteyen ya da sahip olduğu değerleri paylaşmak isteyen markaların fuarlardaki stantlarını üretirken ya da giydirirken bizimle karşılaşabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

S.E.N.T. NE YAPAR?

bottom of page